Szanowni Państwo, 

w związku z ciągłym wzrostem rozprzestrzeniania się pandemii SARS-COV-2 biuro Muzeum Bitwy pod Grunwaldem w Stębarku (adres: Stębark 1, 14-107 Gierzwałd) ogranicza przyjmowanie interesantów i wprowadza nowe zasady przyjmowania korespondencji. 

Od dnia 22 października 2020 r. do odwołania sekretariat Muzeum nie przyjmuje korespondencji bezpośrednio – dostarczanej osobiście. Każdą korespondencję dostarczaną do biura, Muzeum należy pozostawić w skrzynce na listy znajdującej się przed wejściem do budynku biura. W przypadku konieczności potwierdzenia odbioru, proszę o zaznaczenie powyższego w piśmie przewodnim oraz wskazanie adresu e-mail, na który zostanie wysłane potwierdzenie wpłynięcia korespondencji. Jednocześnie zachęcam do przesyłania korespondencji elektronicznie na adres: sekretariat@muzeumgrunwald.pl lub: biuro@muzeumgrunwald.pl

Ponadto informujemy, iż interesanci będą przyjmowani wyłącznie po wcześniejszym umówieniu terminu z pracownikiem biura oraz wyłącznie w sprawach wymagających kontaktu osobistego. Zachęcamy jednak do korzystania z kontaktów telefonicznych pod numerem 89 647 22 27.