Muzeum Bitwy pod Grunwaldem w Stębarku kolejny raz z przyjemnością włącza się w ogólnopolską akcję „Weekend Seniora z Kulturą". W ramach akcji, serdecznie zapraszamy Seniorów w najbliższą sobotę i niedzielę (30 września i 1 października 2023 r.) od godz. 9:30 do 18:00 na bezpłatne zwiedzanie naszego Muzeum oraz Pól Grunwaldzkich. Międzynarodowy Dzień Osób Starszych obchodzony jest 1 października, a ustanowiony został przez Zgromadzenie Ogólne ONZ w 1990 r. Była to odpowiedz na list otwarty Ogólnopolskiej Rady Obchodów Roku Seniora. Celem wydarzenia „Weekend seniora z kulturą” jest zachęcenie seniorów do aktywnego uczestnictwa w życiu kulturalnym. Wydarzenie pod patronatem Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Muzeum Bitwy pod Grunwaldem w Stębarku kolejny raz z przyjemnością włącza się w ogólnopolską akcję „Weekend Seniora z Kulturą”.

W ramach akcji, serdecznie zapraszamy Seniorów od piątku do niedzieli (29.09. – 01.10) na bezpłatne zwiedzanie naszego Muzeum oraz Pól Grunwaldzkich.

Wydarzenie pod patronatem Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.